درباره ما

درباره ما

دفتر طراحی مکعب سفید محل فعالیت گروهی متشکل از جوانان  خلاق و دانش آموخته درزمینه طراحی، نظارت و ساخت پروژه های ساختمانی است که خالق و مجری انواع طرح های نوین معماری هستند و می توانند رویای معماری و ساختمانی شما را به واقعیت تبدیل کنند.


رزومه مؤسس دفتر طراحی مکعب سفید


اینجانب لیلا مومنی به عنوان مؤسس دفتر طراحی مکعب سفید افتخار دارم مهندسان خلاق مکعب سفید را تا اجرایی شدن رویاهای ذهنی شما و تبدیل آن به یک واقعیت ساختمانی مدیریت و رهبری نمایم.

دوران تحصیل

  • فارغ التحصیل مقطع کاردانی در رشته معماری سنتی از دانشگاه هنر و معماری کاشان در سال۱۳۷۸
  • فارغ التحصیل مقطع لیسانس در رشته معماری از دانشگده معماری سوره تهران در سال ۱۳۸۲
  • فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته طراحی شهری از دانشگاه هنر تهران در سال ۱۳۹۴

فعالیت حرفه ای

در سال ۱۳۷۹ به مدت یکسال در شرکت مهندسین مشاور کوشا پایدار به عنوان نقشه کش مشغول به فعالیت شدم. همزمان با تحصیل در سال ۱۳۸۲ اقدام به تاسیس دفتر معماری مهراز و کسب تجربه در انجام پروژه های فاز ۲ و ۳ بعدی و 3dmax نمودم. سپس در شهریور ماه ۱۳۸۳ دفتر مهراز را تعطیل و برای کسب مهارت های تجربی در پروژههای بزرگ ساختمانی در مهندسین مشاور سازواره نو به مدت ۶ ماه مشغول به کار شدم.
سپس در بهار سال ۱۳۸۴ به مدت ۲ سال در پروژه برج تهران به عنوان فاز ۲ هنگام اجرا،دعوت به کار شدم. سپس در همان شرکت به پروژه مرکز همایشهای برج میلد منتقل شده واز بهار ۱۳۸۶ به مدت ۲ سال نیز در این پروژه به عنوان ناظر عالی معماری مشغول به فعالیت شدم.در سال ۱۳۸۸ برای زندگی به شهر دماوند مهاجرت کردم. در همان سال به مدت ۹ ماه به عنوان مشاور پاره وقت با شرکت (Sheed Ace) در تحقیق و طراحی پروژه پمپ بنزین های شرکت نفت همکاری داشتم. در سال ۱۳۸۹ با توجه به ظرفیت های شهر دماوند و کمبود دفاتر طراحی معماری در این شهر، با پروانه نظام مهندسی خود اقدام به تاسیس دفتر طراحی مکعب سفید را نمودم.
در طول این سال ها طراحی و نظارت بر پروژه های ساختمانی گوناگون از جمله ویلاها وآپارتمان های شخصی را بر عهده داشته ام.در سال ۱۳۹۶ دفتر نمایندگی نظام مهندسی در دماوند افتتاح شد. به همین دلیل تمرکز فعالیت مکعب سفید بر روی پروژه های طراحی قرار گرفت. در همان سال به عنوان مشاور و معمارمقیم در کارگاه به فعالیت در پروژه شهرک آویشن زیر نظر مجموعه آهاب کار دعوت به همکاری شدم.هم اکنون افق و اهم فعالیت های من بر روی پروژه اختصاصی مکعب سفید متمرکز شده است.

توانمندی های دفتر طراحی مکعب سفید

هم اکنون دفتر طراحی مکعب سفید آماده همکاری با تمامی شرکت ها و سازمان ها در پروژههای ساختمانی در متدهای زیر می باشد.

  • مشاوره
  • پیمانکاری
  • طراحی پروژه های ویلایی و ساختمانی

طراحی سایت و سئو توسط دود طراحی سایت دود